Riot!

Únor 2008

Mno...

29. února 2008 v 20:37 | MalPraz |  journal
takže sem odhodlaná...risknem to....za následky neručím :D
mno takže....fotil to tušim Šmajdalf ..........
nechce se mi to přehazovat :D smůla :D

Oi Oi Oi

27. února 2008 v 17:16 | MalPraz |  la vies
Kdo se aspoň trochu orientuje,tak ví že Oi není zrovna pokřik,kterej slyšíte na ulici vyřvávát týpky v Adidaskách objímající kolem pasu slečinky v 10cm podpatkách...(kurva proč to pišu :D) takže výraz oi vymyslel jakysi typek co se menoval Bushell či tak nako podle pisničky kapely Cockney Rejects. V podstatě se tak označuje pouliční odnož punku,ovšem do dnešní doby je používán zejména skins, zvlášť v ČR... nácci a rasisti v médiích označují jako skins (o tom sem tu psala už několikrát,tušim),tím pádem rozdělují skins na rasistickou odnož a původní (69),neonacisticky orientovaná- např. Skrewdriver (původně punks, později nácci),Conflict 88,Krátký proces...původní oi-rasismus odmítá, ovšem v textech občas najdeme nějaké náznaky(4skins,Blizt,Oppressed,Sham 69,z českých a sloveských-Operačka,Pilsneři,Oi oi hubert macháně, Perkele,Zóna A..........)
jesli vam přinde že ten článek nedává smysl tak se nedivte...su nak mimo :D:D beztak se zase smaže a já se naseru a ...nevim co ale naseru se :D jo su mimo ja vim....musim si něco pustit dobryho...třeba ....hm kurva ja nevim asi nakej HC pac pritom se neda premyšlet tak nebudu mět degenerovany myšlenky...se těšim na Tleskača(ja vim Traumo že ho moc nemusiš ale stejně :D:D)-viditesu mimo :D rači už nebudu nic psat bo to špatně skončí :D:D:D

PseudoSKA plus Wolfbrigade

26. února 2008 v 15:58 | MalPraz |  musique
Ve čtvrtek zase hraje u nás v Brně Tleskač...hrajou na Musilce a vlez je za 130 ká...na to že hraje jen Tleskač vcelku dost :( no ale tak nestěžuju si žejo...podle posledních odhadů by to měla být hafo moc akce,dou dobří lidi no :D taky sem se chtěla zeptat esli někdo má cokoliv od švédský HC crust bandy Wolfbrigade tak ať se pls ozve :) kuju...plus anketa tak hlasujte!

Heeeeeeh

21. února 2008 v 14:32 | MalPraz |  journal
jo takže tedkonc sedim diky nekolika debilum v nake zatuchle herne v Sumperku a pisu tendle clanek a kolem me asi sedum mym kamosu-smazek parijou Kántra...hmmmmmmmmmm ale hory pohodička snih nejni ale na sjezdovce jo...taky sem se pred chvili od jednoho zakrslého hopera dozvěděla že sem hipík :D to nepotesi :D:D:D

Hudební......

15. února 2008 v 19:52 | MalPraz |  musique
Co teď poslouchám? no takže v prvý řadě: Mad Pigs...kdo je nezná ať mi neleze na voči páč to je barbarství...nehorázná kapela, jsou z Brna (velký plus), prostě punk punk punk...poslední vydaná věc- Global Resistance spolu s tušim americkou(???) bandou Destructs...výborná věc, za poslech stojí určo Go to hell! kdo rád ty tvrdší a punkovější věci než je Houba(bez urážky) tak tomu se to bude líbit na stopro :)
Ilegality-Slovenská oblíbená a dost známá banda...HC punk,údernej,dobrý texty prostě paráda......za poslech stojí songy Spasitel nebo třeba Americký sen :)
Red Insect-na naší scéně určitě velmi známá kapela, nemusím představovat :) music against racism,system,communist.........!
Walls of Jericho-taky známá HC kapela......kdo může tvrdší věco ať určo poslechne! (dobrý na depku,doporučuju)
Zeměžluč-zase Brno...oldschool punk,za sebou maj dvacet let věcí...prostě paráda...spolupráce se sousední Davovou psychózou :)
G.B.H-prostě co dodat...charged GBH........punks not dead :)
PNS- Pořádně nasranej streetpunk :)
Casualties-Punk rock love, Soldado, Media control...tyhle nikomu představovat nebudu, ani nemusím :-*

Pár odkazů

12. února 2008 v 20:14 | MalPraz
okej takže hodim sem pár odkazů na mý oblíbený stránky s jakýs takýs popisem aby člověk věděl do čeho de :D
www.punk.cz - určitě pro hodně lidí známá stránka...recenze,akce,koncerty,články všeho druhu týkající se punku u nás i ve světě :) stojí za alespoň minimální shlédnutí :)
www.phr.cz - Papagájův hlasatel, kdo nezná-původně fanzin dnes vydavatelství a e-shop, vydávaj výborný věci od Houby,přes Bella Fica až po Ilegality nebo PNS :) u mě velký plus páč sou z Říčan (u Brna samozřejmě) :D
www.punker.wz.cz - stránky kámoše Čerta kde najdete informace všeho druhu-punk,rock,ska,antifa,odkazy na kapely,videa atd...rozhodně stojí za podívání :)
www.oipunx-my-way.sblog.cz - bezvadnej blog o punku
http://gnwp.czechcore.cz/ - good night white pride...co dodat :)
www.antifa.cz - ANTIFA
www.lumbers.cz - Lumbers E-shop...oblečení punx,skins,metal,HC...
tak je to...odkazy na ostatní blogy sem nebudu dávat páč stejně kdo sem chodí je zná :) :-*

SKIN GIRL

8. února 2008 v 19:41 | MalPraz |  la vies
ofinka, po stranách hlavy dva neyvholený pruhy, jinak na krátko ostříhaná hlava, výrazně namalovaný voči, polokošile s plackou, minisukňa, kšandy a vysoký težký boty...skin girl......uchcávam....to sou slečny do kterejch bych šla...ne prdel :D ale bere mě to...mou slabost pro skins už nejspíš neutajím...co už....dám sem nějaký pohotos ať se taky někdo pokochá :D

21. 2. 2008

7. února 2008 v 12:49 | MalPraz |  musique
jo takže ten den je v Brně na Favale jeden nehoráznej koncík...Antidote, Monster sqad a Mad Pigs...jenže já nejsu v Brně..........kurvaaaaaaaa to snad není pravda ty vole...takovýdle kapely a já nésu v Brně...nasrat fakt...no Mad Pigs sice určitě budou hrát v Brně zas za chvilu ale stějně ty druhý kapely (z německa a z usa) tu asi jen tak znova nebudou.......hmm co už no.

Hey ho let´s go!

5. února 2008 v 16:11 | MalPraz |  musique
RAMONES....oldschool,rock´n´roll,punk,lepidlo,hey ho let´s go...kdo by neznal tydle souvislosti? Ramones...jedna z prvních amerických kapel, zakládajících autentickou punkovou scénu. Typický dlouhý tmavý vlasy, tmavý brýle, křiváka, černý cigaretový džíny a tenisky...většinou opření o zeď...fotky Ramones-vyzařuje z nich něco nepopsatelnýho-zloba, únik, úlet, svoboda rodící se subkultury, u fotek Sex Pistols (některých) máte podobnej pocit...nejde to popsat ale chce vás to vtáhnout do 70. let. Strašně ráda bych se tam podívala...New York a Londýn 1975-1978...Zlatý léta rodícího se punku...prostě sedmdesátky. Jak pro grungera 80. léta, tak pro punkáče 70....Nejznámější písničky Ramones- určitě Blitzkrieg bop, Spiderman, Now I wanna sniff some glue, I wanna be sedated...první a nejznámější album-Ramones (tuším vydaný roku 76 ? ale nejsu si jistá teď). Poslední vydaný album- Adios amigos (nevim kdy). Ramones určitě stojí za poslech, rychlej punk s rocknrollovým nádechem vás prostě vezme :) HEY HO LET´S GO!!!!
nejklasičtěší fotka
hey ho let´s go